Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

System WiFi z programowym kontrolerem

 

UniFi AP-Outdoor 5G jest zarządzalnym urządzeniem typu Access Point. UBNT-UAP-OUTDOOR-5 wyposażony w zintegrowany moduł radiowy 802.11a/n 5GHz posiada wysoką mocą nadawania do 27 dBm pozwala to osiągnąć zasięg do 600 stóp (około 180m). Dwa tory radiowe wykorzystują technologie 2x2 MIMO i osiąganie przepustowości do 300Mbit/s. UniFi AP-Outdoor 5G ma obudowę odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, dzięki czemu może być stosowany wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Zasilany jest poprzez przez PoE (zasilacz w zestawie).

 

Cecha jaka wyróżnia produkt jest dodatkowe oprogramowanie UNIFI WiFi Enterprise System, które z komputera można konfigurować oraz zarządzać siecią urządzeń UniFi, z poziomu przeglądarki internetowej. Pokazuje w czasie rzeczywistym statusy, automatycznie wykrywa nowe urządzenia oraz dołącza mapy pomieszczeń i wyświetla zasięg sygnału każdego obszaru.

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie