Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Uwaga!

Odbiór kanałów SD (standardowej rozdzielczości) jest możliwy na wszystkich odbiornikach telewizyjnych posiadających wejście Scart. 

Brak możliwości odbioru kanałów HD (wysokiej rozdzielczości).  

 

Uboga oferta programowa dostępna w ramach telewizji analogowej, została rozbudowana o nowe kanały nie nadawane dotychczas - i wciąż jest poszerzana. Tuner DVB-T BLOW służy do odbioru darmowych cyfrowych kanałów telewizyjnych nadawanych w technologii MPEG-4. Emisja cyfrowa zapewnia idealną, pozbawioną zakłóceń jakość obrazu i dźwięku. Zaawansowane opcje edycji programów oraz blokada rodzicielska pozwalają dostosować pracę urządzenia do indywidualnych potrzeb. Obsługa całości dostępnych funkcji odbywa się za pomocą pilota, co czyni urządzenie niezwykle prostym i intuicyjnym. Tuner wyposażony został w najnowsze oprogramowanie z możliwością aktualizacji poprzez USB, lub bezpośrednio wraz z nadawanym sygnałem antenowym (OTA); oraz w funkcję wyświetlania napisów (w różnych językach) w czasie rzeczywistym, nadawanych wraz z programami TV. Tuner obsługuje dodatkowe funkcje które oferuje standard DVB-T, między innymi: EPG - elektroniczny przewodnik po programach, dzięki któremu na ekranie odbiornika widoczny jest pełen harmonogram audycji telewizyjnych nadawanych w danym dniu wraz ze szczegółowymi opisami; oraz funkcję PVR która umożliwia nagrywanie dowolnych programów telewizyjnych na zewnętrznej pamięci podłączanej do wbudowanego portu USB, a następnie ich odtwarzanie na ekranie telewizora. Wspomniany port USB oferuje przemianę urządzenia w domowe centrum rozrywki, dostępne po naciśnięciu jednego przycisku! Szeroka gama obsługiwanych formatów multimedialnych umożliwia odtwarzanie plików video (wraz z napisami), słuchanie muzyki oraz przeglądanie zdjęć. Obudowa typu SCART STICKER pozwala na zamontowanie tunera nawet w trudno dostępnym miejscu (obrotowa głowica z wtykiem scart).

 

CECHY:

- Odbiór kanałów SD (stand. rozdzielczość) nadawanych w MPEG-4, MPEG-2, AVC/H.264

- Zakres częstotliwości: VHF 174~230MHz; UHF 470~862MHz

- Rozdzielczość: 480i, 576i. 

- EPG - elektroniczny informator programowy

- Wielojęzyczne menu ekranowe (OSD) 

- Funkcja PVR – możliwość zapisywania programów TV na dysku przenośnym

- Teletekst

- Time-shift - funkcja odtwarzania programu z opóźnieniem

- Odczyt Formatów Video: MP4 DivX 4,5,6 i AVI o maksym. rozdz. 1280x720

- Odczyt napisów: TXT, SRT, SUB,

- Odczyt Formatów Audio: MP3

- Odczyt Formatów Foto: BMP 8192 x 8192, JPG 16k. x 16k. max. 

 

DANE TECHNICZNE:


- Chipset: NT78310T

- Technologia demodulacji: COFDM, 2k/8k

- Pamięć tunera: możliwość zapamiętania do 1000 kanałów

- Zasilanie: 5V DC 1,5A

- Pobór mocy: <6W

 

ZESTAW ZAWIERA:

 

- Tuner DVB-T 2501SD

- Pilot zdalnego sterowania

- Przyłącze:wtyki mini USB -  odbiornik podczerwieni do pilota + gniazdo USB

- Zasilacz sieciowy 5V 1500 mA

- Instrukcja obsługi w języku polskim 

 

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie