Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Nowość Superjakość
stelaż zapasu Tracom FTTX MDU S08 1
stelaż zapasu Tracom FTTX MDU S08 2
stelaż zapasu Tracom FTTX MDU S08 3
stelaż zapasu Tracom FTTX MDU S08 4
stelaż zapasu Tracom FTTX MDU S08 5

Uniwersalny stelaż zapasu do praktycznie wszystkich przełącznic dostępnych na rynku w sprzedaży, Dedykowany specjalnie dla mufy Tracom FTTX MDU S08 dzięki zastosowanemu adapterowi. Stelaż posiada sekcję otworów rozmieszczonych uniwersalnie by dopasować kazdy model muft za pomocą kołków dystansowych mocowanych na śruby.

Stelaż posiada również dystans do słupa wymagazny w warunkach o wymiarze 150mm dzięki jakiemu monterzy elektrycy maja bezpieczny dostęp do sieci energetycznej nie uszkadzając kabla podczas interwencji.

Na specjalne zamówienie dysponujemy adapterami dla muf jakie posiadaja inne rodzaje mocowań daje to możliwość zastosowania praktycznie kazdej mufy.

Kompaktora cztero ramienny stelaż pozwala na konfortowe i profesjonalne ułożenie kabli abonenckich aramidowych o średnicy 3mm.

 

Średnica koła to 430mm pozwala na umieszenie na nim maksymalnie 40m OPTIX kabel FLAT Z-XOTKtcdp: kabel płaski o wymiarach 7.0x4.0mm (8.6x4.6mm dla 24J). oraz 120m OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD.

 

 

 

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie