Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Nowość Towar polecany
Router bezprzewodowy 3G LTE  150Mbps Sapido RB-6132
Router bezprzewodowy 3G LTE  150Mbps Sapido RB-6132

Naścienny router wysokiej mocy SAPIDO RB-6132 spełnia najnowsze normy standardów bezprzewodowych 802.11n, łączy w sobie estetyczny wygląd i obsługuje przy tym wiele funkcji. Specjalna konstrukcja pozwala wykorzystać urządzenie na dwa sposoby. Możesz przymocować router bezpośrednio do ściany lub przekształcić go w kompaktowy router deskoptowy. Dzięki wysokiej mocy (500mW) i silnej antenie zewnętrzej router RB-6132 zapewnia bardzo dobre pokrycie sieci bezprzewodwej.

 

W idealnych warunkach bezprzewodowy zasięg może wynosić nawet do 325m². Router RB-6132 jest zdecydowanie najlepszym wyborem dla współczesnej rodziny. Po podłączeniu iPhone'a / iPad'a lub komputera bezprzewodowo do routera, wraz z obsługą głośników USB podłączonych do RB-6132, użytkownik może słuchać muzyki przechowywanej na wyżej wymienionym sprzęcie. Zaawansowane funkcje kontroli rodzicielskiej pozwalają ograniczyć czas dostępu do internetu lub filtrować strony internetowe.

 

Ponadto router SAPIDO obsługuje wszystkie rodzaje szerokopasmowych połączeń internetowych, takich jak xDSL, kablowe, światłowodowe, za pomocą modemu 3G/4G LTE, smartfona oraz publicznej sieci bezprzewodowej.

Dane techniczne:

Interfejs WAN: 1xRJ-45 (10/100Mbps, Auto MDI/MDX) lub radio, USB 2.0 (dla 3G/4G modemów i smartfonów)
Porty LAN: 1xRJ-45 (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
Konfiguracja: Poprzez WWW

Prędkości pracy WiFi: 150/54/11Mbps
Tryby pracy bezprzewodowej: Router / AP / WiFi AP
Funkcjonalność: NAT, DHCP server, Firewall SPI, Virtual servers, Port Triggering, DMZ, DDNS, QoS
Protokoły połączenia WAN: Dynamic IP (klonowanie MAC adresu), Static IP, PPPoE, 3G/4G
Standardy bezprzewodowe: 802.11n/b/g
Bezpieczeństwo: Firewall, kontrola dostępu z LAN, szyfrowanie WEP/WPA/WPA2
Antena: Jedna odłączalna antena (3dBi)
Oszczędność energii: Ethernet: IEEE 802.3az Standard, WiFi: Green AP Technology

 

Wspiera Modem 3G LTE

Sapoort Smartfone

 

Dwa modele w jednym: Może zarówno być zawieszony na ścianie jak i służyć jako urządzenie deskoptowe

 

Specjalna konstrukcja pozwala wykorzystać urządzenie na dwa sposoby, gdyż bez kłopotu można przymocować je do ściany lub przekształcić w kompaktowy router deskoptowy, w zależności od Twoich potrzeb. RB-6132 jest z pewnością najlepszym wyborem dla nowoczesnej rodziny.

Technologia wysokiej mocy 500mW oraz silna antena zewnętrzna zapewni pokrycie bezprzewodowe nawet do 325 m²

 

Design routera SAPIDO zapewnia stabilność połączenia bezprzewodowego. RB-6132 wykorzystuje unikalną technologię wzmacniaczy mocy z anteną o wysokim zysku w celu zmniejszenia zakłóceń i poprawy bezprzewodowej transmisji.

Airplay - Użyj swojego iPhone'a/iPada aby zdalnie kontrolować bezprzewodowy streaming Twojej muzyki

 

Po podłączeniu iPhone'a / iPad'a lub komputera bezprzewodowo do routera, wraz z obsługą głośników USB podłączonych do RB-6132, użytkownik może słuchać muzyki przechowywanej na wyżej wymienionym sprzęcie. Dzięki funkcji iTunes "Multiple Speaker", możesz postawić router RB-6132 z głośnikami w dowolnym pokoju, a muzyką możesz zarządzać z innego. Teraz odtwarzanie muzyki w całym domu może być dokonywane bez żadnego problemu.

Podłącz swój smartfon żeby dzielić połączenie 3G jednocześnie go ładując

 

Wielofunkcyjny port USB pozwala na udostępnianie sygnału internetowego przez smarfony (iPhone, Blackberry etc.) jednocześnie je ładująć.

Zaawansowane funkcje kontroli rodzicielskiej pozwolą Ci ograniczyć czas dostępu do internetu lub filtrować strony internetowe

 

Wielu rodziców martwi się o niewłaściwe treści znajdujące się w Internecie, które mogą wywierać negatywy wpływ na ich dzieci, ale nie chcą zabronić im korzystania z Internetu w domu. Kontrola rodzicielska w RB-6132 umożliwia blokowanie nieodpowiednich treści i serwisów internetowych, tak aby dzieci nie miały dostępu do wątpliwych witryn. Ponadto, można również ograniczyć czas dostępu Internetu.

Kompatybilny ze wszystkimi rodzajami szerokopasmowych połączeń internetowych - 3G Smartfon xDSL/Kablówka/Światłowód Publiczne WiFi

 

Dzięki RB-6132 możesz udostępniać swój Internet 3G nie tylko przez modem, ale też za pomocą różnych smartfonów. Ten router pozwoli ci na udostępnianie Internetu niezeleżnie od tego jaki typ szerokopasmowego łącza posiadasz: xDSL, kablowy, światłowód, modem 3G/4G, smartfon, publiczna sieć bezprzewodowa.

Diagram funkcji

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie