Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Nowość Supercena
Router bezprzewodowy 3G 300Mbps Sapido MB-1132
Router bezprzewodowy 3G 300Mbps Sapido MB-1132
Router bezprzewodowy 3G 300Mbps Sapido MB-1132

dostęp radiowy, ale także połączenia mobilnego poprzez modem 3G/3.5G LTE ze złączem USB lub smartphone’a. Urządzenie integruje router ze złączem WAN Ethernet oraz USB i jednym portem LAN z punktem dostępowym pracującym w standardzie N 300Mbps.

 

Cechą wyróżniającą urządzenie jest możliwość zasilania go z wbudowanej baterii dzięki czemu dostarcza on ultramobilności – ładowanie baterii możliwe jest z portu USB komputera, zasilacza sieciowego lub zasilacza samochodowego (oferowany opcjonalnie).

 

Urządzenie potrafi pracować w trzech trybach: router (WAN: Ethernet lub USB), WiFi AP (WAN: radio), AP (bez NAT) oraz dodatkowo w trybie WDS. Część radiowa pracuje w trybie 2T2R zgodnie ze standardami 802.11b/g/n i obsługuje funkcjonalność wielokrotnego AP.

 

W zakresie szyfrowanie danych wspierany jest najsilniejszy standard jakim jest WPA2 (a także wstecznie WPA i WEP). Szyfrowanie może zostać skonfigurowane przy pomocy przycisku WPS.

 

Dane techniczne:

Interfejs WAN: 1xRJ-45 (10/100Mbps,Auto MDI/MDX) lub USB lub radio

Porty LAN: 1xRJ-45 (10/100Mbps,Auto MDI/MDX)

Konfiguracja: Poprzez WWW

Protokoły połączenia WAN:

Dynamic IP (klonowanie MAC adresu), Static IP, PPPoE;

3G/4G :

UMTS/HSDPA/HSUPA, CDMA2000, TD-SCDMA

Smartphone OS :

iPhone 3G/3GS/4, Google Android 1.5/2.1/2.2, Windows Mobile 6.0/6.1/6.5

WiMAX ready

Standardy bezprzewodowe: 802.11n(lite)/b/g

Prędkości pracy WiFi: 150/54/11Mbps

Tryby pracy bezprzewodowej: AP/AP Client/WDS

Funkcjonalność: NAT, DHCP server, Firewall SPI, Virtual servers, Port Triggering, DMZ, DDNS

Bezpieczeństwo: Firewall, kontrola dostępu z LAN, szyfrowanie WEP/WPA/WPA2

Antena: (2x2dBi) zintegrowana w obudowie

Akumulator: 2200mAHx2 (do 6h pracy) / oznaczenie ICR18650-22F Samsung SDI

 

LISTA MODEMOW 3D/LTE

Smartfone support

 

w celu udostępniania internetu

Podłącz MB-1132 do smartfonu, np. iPhone'a, HTC itp, który będzie pełnił funkcję modemu 3G/4G, udostępniając internet wielu urządzeniom w dowolnym miejscu i czasie.  Obsługa łączności ze smartfonem, np. iPhonem, HTC itp.

Dwa wbudowane akumulatory litowo-jonowe 2200mA umożliwiające długotrwałe korzystanie z urządzenia i zapewniające zasilanie zewnętrznym urządzeniom – korzystaj z internetu w podróży!

Dwa wbudowane akumulatory litowo-jonowe 18650 o pojemności 2200mA umożliwiają korzystanie z internetu przez 6 godzin, przy czasie czuwania nawet do 20 godzin. Spakuj MB-1132 do swojej walizki, by w dowolnej chwili surfować po internecie i używać Skype'a będąc poza domem. Możesz też naładować swój smartfon, aby nie przerywać połączenia z internetem lub dzwonić bez przejmowania się stanem baterii telefonu.

Zgodny ze wszystkimi łączami szerokopasmowymi – 3G/LTExDSL/kablowymi/światłowodowymi/publicznym Wi-Fi

 

Dysponując MB-1132 możesz udostępniać szerokopasmowe połączenie w sieci 3G nie tylko modemowi 3G, ale również różnego typu smartfonom, ponieważ router daje możliwość udostępniania internetu niezależnie od używanego rodzaju połączeń szerokopasmowych: 3G/4G, xDSL/kablowego/światłowodowego, publicznego Wi-Fi.

Zgodność ze standardem 802.3az i technologia Green AP pozwalają na zaoszczędzenie do 80% zużycia energii

 

 

Zgodność z najnowszym standardem 802.3az energooszczędnej sieci Ethernet i technologia Green AP zapewnia urządzeniu możliwość znacznie bardziej efektywnego wykorzystania zasilania dzięki automatycznemu wykrywaniu połączenia z internetem i transmisji pakietowej, zapobiegając marnowaniu energii elektrycznej.

 

Przykładowe zastosowania mobilnego hotspotu

 

W delegacji (modem 3G/4G, smartfon)

 

Będąc w delegacji kontaktuj się przez internet z klientami, rodziną i firmą. Po podłączeniu MB-1132 do modemu 3G lub smartfonu, Twój notebook, iPad, PDA itp. można łatwo korzystać z dostępu do internetu. Jeśli w twoim iPhonie wyczerpała się bateria, dzięki MB-1132 możesz ją natychmiast naładować, aby utrzymać połączenie z internetem lub prowadzić rozmowy telefoniczne.

 

Kawiarnia (publiczna sieć WiFi)

 

Dziel się z przyjaciółmi nie tylko plotkami, ale i dostępem do WiFi! Dzięki MB-1132 możesz zapłacić tylko za jedno publiczne konto WiFi, a Twoi przyjaciele mogą uzyskać dostęp do internetu razem z Tobą.

Pobyt w hotelu (tryb punktu dostępu – zmiana połączenia z przewodowego na bezprzewodowe)

 

Aby korzystać z internetu w pokoju hotelowym, musisz zwykle użyć przewodu Ethernet, a jeśli z internetem próbuje połączyć się więcej urządzeń lub używa go jednocześnie Twój współlokator, będziesz musiał przepinać przewód między urządzeniami. W takim przypadku wystarczy podłączyć MB-1132 do hotelowej sieci Ethernet, a łącze przewodowe zamieni się w bezprzewodowe. W ten sposób do internetu uzyska zarówno Twój smartfon, iPad, jak i przenośne komputery.

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie