Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Promocja Supercena

Multiswitch przeznaczony jest do rozbudowy wewnętrznej instalacji antenowej systemu telewizji satelitarnej i naziemnej. UWAGA! Multiswitch współpracuje TYLKO z konwerterami TYPU QUATTRO! Sygnał satelitarny doprowadzamy do odpowiednich wejść w multiswitchu. Dodatkowo do multiswitch'a podłączamy też sygnał z anteny do odbioru telewizji naziemnej. Przy takim połączeniu niezależnie na każdym wyjściu multiswitcha wyprowadzony jest sygnał TV satelitarnej i TV naziemnej.

 

Podłączając konwerter satelitarny do wejść satelitarnych multiswitcha, należy zwrócić uwagę na odpowiednie przyporządkowanie złącz LOW BAND (bez 22kHz - L) i HIGH BAND (z 22kHz - H) oraz polaryzacji H (poziomej - horyzontalnej) i V (pionowej - wertykalnej) do złącz w czterowyjściowym konwerterze typu Quattro. Do wyjść urządzenia możliwe jest podłączenie wielu odbiorników satelitarnych i naziemnych. Multiswitch automatycznie dopasowuje rodzaj sygnału jaki będzie przekazywany do danego odbiornika.

 

Należy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe i staranne wykonanie montażu wtyków typu F na przewodach.

 

Do przyłączenia sygnałów do urządzenia należy stosować przewody antenowe możliwie najwyższej jakości, spełniające odpowiednie normy techniczne umożliwiające prawidłową pracę urządzenia i długą trwałość instalacji.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Parametr

Blok naziemny

950-2150 MHz

Zakres częstotliwości

47-86 MHz

950-2150 MHz

Tłumienie

5 (+/-1) dB

-1 (+/-1) dB

Poziom sygnału wejściowego

85 dBuV

100 dBuV

Ilość wejść/ilość wyjść

9/4

Separacja sygnału wejściowego

22 dB

Zasilanie

90-240 VAC, 40-60 Hz

Wymiary

355 x 130 x 60 mm

 

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie