Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Nowość

John De Tool profesjonalny ściągacz izolacji wyposażony został w specjalne ostrza z możliwością wymiany w przypadku zużycia. Pierwsze służące do odizolowania przewodów okrągłych typu UTP/STP oraz innych o przekroju koła, posiada dwa gniazda oraz pokrętło regulacyjne służące do ustawiania głębokości nacięcia. Pozostałe dwa przeznaczone są do odizolowania przewodów telefonicznych płaskich. Mały, poręczny i prosty w obsłudze, niezbędny do prawidłowej i precyzyjnej pracy każdego instalatora. Jego konstrukcja nie wymaga od użytkownika wkładu dużej siły a specjalnie zaprojektowana rękojeść wykonana z wysokiej jakości tworzywa zapewnia dodatkowy komfort pracy. Jest on produktem wysokiej jakości, wykonanym solidnie i zapakowanym w hermetyczne designerskie żółto-czarne opakowanie charakterystyczne dla marki John De Tool.

 

Typ:

- Ściągacz izolacji

 

Model:

- JDT-501H

 

Do złącz:

- Okrągłe UTP/STP, płaskie telefoniczne

 

Noże tnące:

- 3 szt. - do przycinania kabli okrągłych UTP/STP (możliwość regulacji), do przycinania przewodów płaskich, noże wymienne

 

Wykonanie:

- Tworzywo sztuczne

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie