Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Promocja Towar polecany

APC Propeller 5 to nowej generacji urządzenie bezprzewodowe, przeznaczone dla klienta, jak i również jako mała stacja bazowa.

Wyposażony w wysokiej mocy radio  MIMO  (do 28 dBm) i antenę dwu polaryzacyjną o zysku  15 dBi, które sprawiają, że  urządzenie nadaje się na krótkim i średnim zasięgu komunikacji bezprzewodowej.

 

Podwójny obraz firmware pozwoli na bezpieczeństwo aktualizacji oprogramowania. Urządzenie zostanie ponownie uruchomione za pomocą poprzedniej wersji firmware w razie niepowodzenia aktualizacji.

 

APC Propeller 5 wykorzystuje zaawansowane i bogate funkcje  w systemu operacyjnego,

obsługuje:

most / router i Repeater (tryb repeater umożliwia nam działanie jako punkt dostępowy i jako stacja w tym samym czasie).

 

Deliberant OS -  iPoll - opatentowana technologia komunikacji bezprzewodowej w celu zwiększenia przepustowości. Posiada przyjazny dla użytkownika program Adobe Flex interfejs graficzny z możliwością rekonfiguracji bez restartu, zawiera przydatne narzędzia instalacyjne (site survey, opóźnione reboot, analizator widma, ping, traceroute).

 

APC Propeller posiada ręczną regulację charakterystyki anteny, która umożliwia korzystanie z urządzenia w orientacji poziomej na tryb klienta. To znacznie zmniejsza zakłócenia, jak i źródło szumów jest w eterze.

 

zalecenie wykorzystanie

PTP tryb (dwa APC Propeller 5 ): 13 km / 8.08 mi

PTMP tryn (APC Propeller 5 w urządzeniu klienta): 8 km / 4.97 mi

PTMP tryb pełnej przepustowości (APC Propeller 5 jako urządzenie klienta): 1.5 km / 0.97 mi

Maksymalna przepustowość: 160 Mbps

 

Opis towaru

Cechy towaru

Dokumenty

Opinie