> > > > > > ZXA10 F601
ZXHN F600G 3/7 ZXHN F620
produkty > Światłowody > xPON > GPON > ONT > ZXA10 F601

ZXA10 F601

ZXA10 F601

ZXA10 F601
Kliknij, aby powiększyć Kliknij, aby powiększyć
Opinie: 0

Cena brutto 153,00 PLN

Cena netto 124,39 PLN

Dostawa już od 14,01 PLN
Ilość
Jednostka miary SZT
Waga 1 kg
W magazynie
dużo
Dostępność
Od rękiOd ręki
Dodaj notatkę Dodaj notatkę
Formularz Poleć znajomemu
Formularz ggarturborow Zapytaj o towar
eRaty Santander Consumer Bank SA
Opis Cechy towaru Opinie (0) Pliki do Pobrania

ZXA10 F601 jest to Terminal sieci optycznej końcówka GPON (ONT - Optical Network Terminal)

SFU (Single Family Unit). Dla sieci domowej w technologii szerokopasmowego dostępu do sieci optycznej , tak aby zapewnić użytkownikowi bogate, zróżnicowane, zindywidualizowane, wygodne, bezpieczne i skuteczne  usługi.

 

ZXA10 F601 interfejs GPON do połączenia OLT z ODN.

 

Interface Function

Optical port (line terminal):

1 * GPON interface  (SC/UPC)

User network interface:

1 * 10/100/1000Base_T interface

 

Waga

Waga

1,000 kg

Producent

Producent

ZTE

ZTE

Cena (SZT)

Cena brutto

153,00 PLN

Cena netto

124,39 PLN

Podatek VAT

23,00%

Towar

Nazwa

ZXA10 F601

Kod towaru

ZXA10 F601

Identyfikator

1541

Data dodania

2014-05-28 22:05:07

Data aktualizacji

2017-11-29 14:26:21

Ilość wyświetleń

69

Towar nie został jeszcze skomentowany. Dodaj swoją opinię.

Towary producenta

Pytanie o towar

ZXA10 F601

ZXA10 F601

Twoje dane

Imię i nazwisko *

E-mail *

Telefon

Pytanie

Treść pytania *


Pozostało do wpisania 500 znaków

Przepisz kod z obrazka *


* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Poleć towar

ZXA10 F601

ZXA10 F601

Twoje dane

Imię i nazwisko *

E-mail *

Dane znajomego

Imię i nazwisko *

E-mail *

Wiadomość

Treść wiadomości *


Pozostało do wpisania 500 znaków

Przepisz kod z obrazka *


* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Cena brutto  

Notatka

Notatka

ZXA10 F601

Jak korzystać z notatek do towarów?
  • notatki to miejsce, gdzie możesz przechowywać swoje uwagi i spostrzeżenia na temat towaru
  • po prostu kliknij na notatkę i wpisz informacje, zostaną one zapisane automatycznie

polski English Deutsch україньска français

Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Lista zakupów

Twoja lista zakupów jest prostą i szybką metodą wyszukiwania towarów.

  1. Wpisz towary, umieszczając każdy w nowej linii.
  2. Kliknij 'Szukaj'.
  3. Zostanie wyświetlona strona z wynikami dla pierwszego towaru z listy.
  4. Gdy znajdziesz szukany towar, dodaj go do koszyka i wybierz następny towar z listy.
 
Newsletter
Upoluj promocję
Przepisz kod z obrazka *

Grenkeleasing
© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®