Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Promocja Supercena

Nad bezpieczeństwem danych bezprzewodowych czuwa szereg standardów szyfrowania, w tym najbezpieczniejsze – WPA-AES (WPA2). Urządzenie jest zgodne ze standardami 80211b/g/n co pozwala uzyskać prędkości przesyłania danych aż do 150 Mbps. Urządzenie łatwo się konfiguruje, poprzez stronę WWW wbudowaną w router. Urządzenie posiada wsparcie dla QoS dzięki czemu możliwe jest ustawienie priorytetów dla poszczególnych usług w celu poprawienia jakości połączeń VoIP czy wyeliminowania opóźnień w grach sieciowych. z urządzeniem sąsiada) wybierając optymalny kanał pracy urządzenia. Router WiFi TL-WR740N łączy w sobie funkcje routera, punktu dostępowego i firewalla. Pozwala on na łatwe i bezpieczne współdzielenie dostępu do Internetu i plików. . W pudełku znajduje się Instrukcja Instalacji - która, nawet niedoświadczonego użytkownika, przeprowadzi krok po kroku przez cały proces instalacji. Router uźywa technologii CCA (Clear Channel Assessment) automatycznie rozwiązując konflikty sygnałów (np.

Najważniejsze cechy :

  • Zgodny z 802.11n
  • Prędkość transmisji do 150 Mbps
  • Moc wyjściowa EIRP do 20 dBm
  • Wbudowany 4-portowy switch
  • Wbudowany firewall z funkcjonalnością SPI
  • Zintegrowana antena dookólna 3dBi
  • Prosta konfiguracja
  • Wspiera mechanizmy QoS
  • Możliwość klonowania MAC adresu

 
Specyfikacja Techniczna

Obsługiwane Standardy

IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, TCP/IP, PPPoE, DHCP, ICMP, NAT

Częstotliwość

2,4 - 2,4835GHz

Moc wyjściowa

do 20dBm EIRP

Ilość kanałów

13

Modulacje

DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM

Szybkość transmisji

do 150Mbps

Wbudowane zabezpieczenia

WEP/WPA/WPA2, Firewall, kontrola dostępu z LAN

Typ anteny

dipolowa, zintegrowana o zysku 3dBi

Ilość portów LAN

1 port WAN (RJ-45), 4 porty LAN 10/100 Mb (RJ-45)

Wymiary mm

150mm x 100mm x 28 mm

Certyfikaty

FCC, CE

 

Dostęp do bezprzewodowej sieci możliwy jest z każdego miejsca w domu. Zastosowanie produktu Router TL-WR740N łączy w sobie funkcje 4 portowego przełącznika i routera umożliwiającego przewodowe i bezprzewodowe nawiązanie połączeń i współdzielenie dostępu do Internetu. Działa w oparciu o technologię 80211n zapewniając dużą wydajność połączeń i prędkość transmisji do 150Mb/s w atrakcyjnej cenie. Technologia 11n będąca unowocześnieniem standardu 11g wykorzystywana jest w zastosowaniach wymagających dużego pasma, takich jak np. transfer wideo, powodując zwiększenie płynności transmisji danych. Urządzenie, w porównaniu do produktów standardu g, zapewnia lepszej jakości transfer wideo, VoIP lub możliwość grania online w sieci . Jest zgodny jest ze standardami 80211b i g.

 

Oszczędny, oparty o technologię N router TL-W740N zapewnia prędkość przesyłu danych do 150Mb/s, umożliwiając transmisję 9 krotnie szybszą i o 4 krotnie większym zasięgu w porównaniu do tradycyjnych urządzeń 11g . Duża wydajność transmisji bezprzewodowej za niską cenę Router TP-LINK TL-WR740N to szybkie urządzenie sieciowe działające zgodnie ze standardem IEEE 80211b/g/n.

Dostęp do bezprzewodowej sieci możliwy jest z każdego miejsca w domu. Osiągana jest wydajność standardu N, za cenę produktów standardu G! . Urządzenie, w porównaniu do produktów standardu g, zapewnia lepszą jakość transferu wideo, komunikacji VoIP lub działania gier online.

 

Technologia CCA - stabilna transmisja bezprzewodowa

Technologia Clear Channel Assessment (CCA) umożliwia automatyczne unikanie konfliktów kanałów zwiększając wydajność bezprzewodowej transmisji.

W porównaniu do szyfrowania WEP, wykorzystanie metody szyfrowania WPS2 zapewnia większe bezpieczeństwo sieci. Rozwiązanie to jest nie tylko szybsze, w porównaniu z tradycyjną konfiguracją, ale również dużo wygodniejsze (nie trzeba pamiętać żadnego hasła) . Przycisk QSS aktywujący zestawienie bezpiecznego połączenia (WPS)  Pracując zgodnie ze standardem Wi-Fi Protected Setup™ (WPS), urządzenie TL-WR740N wspiera funkcję Quick Security Setup umożliwiając użytkownikom automatyczne zestawienie zabezpieczonego połączenia bezprzewodowego poprzez naciśnięcie przycisku QSS.

 

Szyfrowanie WPA / WPA2 - zaawansowana ochrona sieci

Szyfrowanie WEP nie stanowi już najlepszej ochrony połączeń Wi-Fi przed atakami z poza sieci. Urządzenie TL-WR740N obsługuje stworzony przez WI-FI Alliance industry group standard szyfrowania WPA/WPA2 (prywatny i przemysłowy) zabezpieczający sieć WLAN przed zagrożeniami z zewnątrz.

Router TL-WR740N wspiera funkcję IP QoS, zapewniającą kontrolę wykorzystania pasma transmisji i jego pełne zagospodarowanie. Funkcja QoS - kontrola pasma transmisji w zależności od adresu IP  Często zdarza się, iż jednoczesne wykorzystanie sieci internetowej przez wielu użytkowników w domach lub małych biurach powoduje niedostateczną ilość pasma potrzebnego do transmisji danych. Dzięki temu użytkownicy małych sieci wykorzystują określoną przepustowość łączy, a korzystanie z jakiejkolwiek aplikacji nie powoduje spadku wydajności sieci  .

 

Prosta obsługa

 Po uruchomieniu płyty CD można szybko i bez problemów dokonać konfiguracji urządzenia, nie pomijając jego żadnej ważnej funkcji. 

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie