Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

TL-WN320G jest w pełni funkcjonalnym opartym na chipsecie "Zydas" urządzeniem WLAN zgodnym zarówno z nowym standardem IEEE 802.11g jak i ze "starym" standardem IEEE 802.11b, wykonanym jako tzw. pen adapter. Nowsza wersja urządzenia oznaczona symbolem TL-WN321G jest wyposażona w mocniejszy i bardziej czuły chipset "Ralink" o lepszych parametrach eksploatacyjnych.

Urządzenie pracuje w paśmie 2,4 GHz z prędkością transmisji dochodzącą do 54Mbps. Transmisja WLAN obsługuje bezpieczny mechanizm autoryzacji: WEP 64/128 bit, TKIP/AES oraz WPA. Urządzenie może być wykorzystywane w dwóch trybach pracy. W trybie "ad-hoc" TL-WN320G łączy się na zasadzie "każdy z każdym" z innymi kartami bezprzewodowymi w pobliżu. W trybie "infrastructure" karta pełni funkcje klienta urządzeń bezprzewodowych skonfigurowanych do pracy w trybie "access point".
Zgodność z innymi urządzeniami 802.11b dostępnymi na rynku sprawiają, że można je szczególnie polecić jako alternatywę kart PCMCIA dla komputerów przenośnych. W przeciwieństwie do kart PCMCIA - połączenie z komputerem (stacjonarnym lub przenośnym) realizowane jest przy pomocy dołączonego ok. 1m kabla USB wyposażonego w standardowe złącze USB (po stronie komputera) oraz mini-złącze po stronie urządzenia, co umożliwia doświadczalne dobranie takiego położenia urządzenia, które zapewnia najwyższy poziom sygnału radiowego. Urządzenie posiada wbudowaną antenę wewnętrzną.

 

  1. Pracuje w publicznym paśmie 2.4 GHz
  1. Prędkość transmisji do 54 Mbps
  1. Zasięg do 300 m w otwartej przestrzeni i 100 m wewnątrz budynku (dane producenta)
  1. Wspiera standardy IEEE 802.11b, IEEE 802.11g
  1. Implementuje 64/128 bit WEP, WPA, TKIP/AES
  1. Pracuje w trybiach: "ad-hoc" oraz "infrastructure"
  1. Moc nadawania: 18dBm
  2. Współpracuje ze standardem USB 1.1/2.0

 

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie