Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Repeater 8level WRP-300 urządzenie sieciowe charakteryzujące się kompaktowymi wymiarami. Posiada funkcje punktu dostępowego (AP), routera, repeatera, klienta AP (APC) i urządzenia klienckiego typu WISP. Przeznaczony jest do montażu bezpośrednio w gnieździe  elektrycznym i został stworzony z myślą o użytkownikach rozbudować sieć bezprzewodową na terenie swojego domu. Urządzenie umożliwia także podłączenie do sieci bezprzewodowej telewizora, konsoli lub tunera. Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej obsługiwana przez WRP-300 to 300Mbps.

 

Tryb Repeater - zwiększona siła sygnału Wi-Fi oraz eliminacja martwych stref

Jest to narzędzie służące do zwiększania zasięgu oraz siły sygnału dla już istniejących sieci bezprzewodowych.

 

Tryb kliencki - wyposażony został w dwa porty RJ-45, dzięki czemu możliwe jest podłączenie do sieci bezprzewodowej do dwóch urządzeń posiadających jedynie porty „kablowe” RJ-45 takich jak konsola czy telewizor.

 

Punkt dostępowy - może pracować również w trybie AP, umożliwia to stworzenie przy jego pomocy sieci bezprzewodowej do 300Mbps w domu, biurze lubi innym miejscu, gdzie dotychczasowe podłączenie do sieci nie było możliwe.

 

Tryb routera - umożliwia tworzenie przewodowych oraz bezprzewodowych połączeń sieciowych pracując w trybie routera. Dostęp do Internet następuje poprzez interfejs kablowy WAN, który udostępniany jest klientom przewodowym LAN oraz bezprzewodowym WLAN. Do portu WAN można podłączyć modem „kablówki”, ADSL lub inne urządzenie klienckie.

 

Tryb WISP - tryb WISP urządzenie łączy się bezprzewodowo z dostawcą Internetu i udostępnia dostęp do sieci przy pomocy portów kablowych RJ-45. Urządzenie dokonuje translacji NAT dzięki czemu do sieci można podłączyć więcej niż jeden komputer równocześnie.

 

 

Montaż i przenoszenie

Kompaktowe rozmiary WRP-300 oraz możliwość montażu w gnieździe elektrycznym.

 

WPS - szybka i intuicyjna konfiguracja połączenia szyfrowanego

8level WRP-300 posiada przycisk WPS (Wireless Protected Setup), który umożliwia szybką i prostą konfigurację połączenia szyfrowanego. Bezpieczeństwo danych zapewnia szereg standardów szyfrowania, w tym najbezpieczniejszy – WPA2-AES(WPA2).

 

Bezprzewodowa transmisji danych do 300Mbps

8level WRP-300 jest zgodny ze standardami 802.11n/b/g i pracuje w trybie 2T2R, co pozwala na uzyskanie maksymalnej prędkość bezprzewodowej transmisji danych do 300Mbps. W efekcie umożliwia to płynną transmisję audio-video w jakości HD.

 

Wsparcie dla QoS

8level WRP-300 posiada wsparcie dla QoS, dzięki czemu możliwe jest kontrolowanie przepływności łącza oraz administracja podziałem pasma w celu poprawienia jakości połączeń.

 

 

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie