> > > > Simplex zewnętrzne
Lista produktów

Simplex zewnętrzne

Towarów w kategorii 6

Sortuj według
Widok
Ilość
Strona 1 z 2 1 2
Opinie: 0 Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 100m G657A1 zbrojonySC/PC-SC/PC SM 100
Cena brutto 148,51 PLN

Cena poprzednia brutto 162,42 PLN

Koszt dostawy

W magazynie
brak towarubrak towaru
Dostępność
Od rękiOd ręki
Jednomodowy patchcord światłowodowy długość 100m w otulinie PE odpornej na warunki zewnętrzne.
Szczegóły»
Opinie: 0 Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 15m G657A1 zbrojonySC/PC-SC/PC SM 15
Cena brutto 33,53 PLN

Koszt dostawy

Ilość Jednostka miary SZT Waga 1 kg
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
W magazynie
jest mało
Dostępność
Od rękiOd ręki
Jednomodowy patchcord światłowodowy długość 15m w otulinie PE odpornej na warunki zewnętrzne.
Szczegóły»
Opinie: 0 Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 20m G657A1 zbrojonySC/PC-SC/PC SM 20
Cena brutto 48,41 PLN

Koszt dostawy

W magazynie
brak towarubrak towaru
Dostępność
Od rękiOd ręki
Jednomodowy patchcord światłowodowy długość 20m w otulinie PE odpornej na warunki zewnętrzne.
Szczegóły»
Opinie: 0 Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 30m G657A1 zbrojonySC/PC-SC/PC SM 30
Cena brutto 65,53 PLN

Koszt dostawy

W magazynie
brak towarubrak towaru
Dostępność
Od rękiOd ręki
Zbudowany w oparciu o włókno G657A1 co sprawia ze jest na tyle wytrzymały by stosować go jako odcinek od skrzynki abonenckiej do klienta, jak również jako odcinek zewnętrzny.
Szczegóły»
Opinie: 0 Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 50m G657A1 zbrojonySC/PC-SC/PC SM 50
Cena brutto 96,53 PLN

Koszt dostawy

W magazynie
brak towarubrak towaru
Dostępność
Od rękiOd ręki
Zbudowany w oparciu o włókno G657A1 co sprawia ze jest na tyle wytrzymały by stosować go jako odcinek od skrzynki abonenckiej do klienta, jak również jako odcinek zewnętrzny.
Szczegóły»
Strona 1 z 2 1 2
polski English Deutsch україньска français

Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Lista zakupów

Twoja lista zakupów jest prostą i szybką metodą wyszukiwania towarów.

  1. Wpisz towary, umieszczając każdy w nowej linii.
  2. Kliknij 'Szukaj'.
  3. Zostanie wyświetlona strona z wynikami dla pierwszego towaru z listy.
  4. Gdy znajdziesz szukany towar, dodaj go do koszyka i wybierz następny towar z listy.
 
Newsletter
Upoluj promocję
Przepisz kod z obrazka *

Grenkeleasing
© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®