Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Patchordy

Patchordy

OPTICF 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 1m

OPTICF 10GbE SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable Assembly, 1m

97,92 PLN
OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m G657A

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m G657A

8,77 PLN
OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m G657A

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m G657A

0,00 PLN
OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m G657A

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m G657A

11,35 PLN
OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m G657A

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m G657A

0,00 PLN
OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m G657A

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m G657A

0,00 PLN
OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 7m G657A

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 7m G657A

0,00 PLN
OPTICF- PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m

OPTICF- PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m

19,00 PLN
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 100m G657A1 zbrojony

Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 100m G657A1 zbrojony

162,42 PLN
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 15m G657A1 zbrojony

Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 15m G657A1 zbrojony

33,53 PLN
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 20m G657A1 zbrojony

Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 20m G657A1 zbrojony

48,41 PLN
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 30m G657A1 zbrojony

Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 30m G657A1 zbrojony

65,52 PLN
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 50m G657A1 zbrojony

Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 50m G657A1 zbrojony

0,00 PLN
Patchord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 40m G657A1 zbrojony

Patchord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 40m G657A1 zbrojony

81,94 PLN