Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Światłowody

Światłowody

Towar polecany
OPTON 125G-SM-WDM55-SC SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB , 20km, TX1550

OPTON 125G-SM-WDM55-SC SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB , 20km, TX1550

124,70 PLN

PA35200

0,00 PLN

PA57200

0,00 PLN
panel do przełącznicy - zaślepiający (do FPD01-A)

panel do przełącznicy - zaślepiający (do FPD01-A)

4,15 PLN
panel do przełącznicy do adapterów LC (8-portowy duplex, do FPD01-A)

panel do przełącznicy do adapterów LC (8-portowy duplex, do FPD01-A)

4,15 PLN
panel do przełącznicy do adapterów SC (6-portowy simplex, do FPD01-A)

panel do przełącznicy do adapterów SC (6-portowy simplex, do FPD01-A)

4,15 PLN
panel do przełącznicy do adapterów SC (8-portowy duplex, do FPD01-A)

panel do przełącznicy do adapterów SC (8-portowy duplex, do FPD01-A)

4,15 PLN
panel do przełącznicy do adapterów ST (6-portowy simplex, do FPD01-A)

panel do przełącznicy do adapterów ST (6-portowy simplex, do FPD01-A)

4,15 PLN
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 100m G657A1 zbrojony

Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 100m G657A1 zbrojony

162,42 PLN
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 15m G657A1 zbrojony

Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 15m G657A1 zbrojony

33,53 PLN
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 20m G657A1 zbrojony

Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 20m G657A1 zbrojony

48,41 PLN
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 30m G657A1 zbrojony

Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 30m G657A1 zbrojony

65,52 PLN
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 50m G657A1 zbrojony

Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 50m G657A1 zbrojony

0,00 PLN
Patchord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 40m G657A1 zbrojony

Patchord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 40m G657A1 zbrojony

81,94 PLN
pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G652D

pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G652D

0,00 PLN
Pojemnik na odpady światłowodowe

Pojemnik na odpady światłowodowe

0,00 PLN

Pomiary reflektometrem

24,60 PLN
Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0216PG - 2 IN, 16 OUT

Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0216PG - 2 IN, 16 OUT

92,99 PLN
przełącznica światłow. nieuzbrojona (możliwość montażu paneli LC/SC/ST)

przełącznica światłow. nieuzbrojona (możliwość montażu paneli LC/SC/ST)

143,69 PLN

przełącznica światłowodowa 19" 1U 12x Duplex

70,85 PLN