Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Światłowody

Światłowody

OpticF adapter SC/APC SM SIMPLEX

OpticF adapter SC/APC SM SIMPLEX

0,00 PLN
OpticF cabel 12F (With KRP indoor/outdoor) cena za 1m kabla

OpticF cabel 12F (With KRP indoor/outdoor) cena za 1m kabla

1,21 PLN
OpticF cabel 16F (With KRP indoor/outdoor) cena za 1m kabla

OpticF cabel 16F (With KRP indoor/outdoor) cena za 1m kabla

1,77 PLN
OpticF cabel 2F (With KRP indoor/outdoor)

OpticF cabel 2F (With KRP indoor/outdoor)

0,58 PLN
OpticF cabel 4F (With KRP indoor/outdoor) cena za 1m kabla

OpticF cabel 4F (With KRP indoor/outdoor) cena za 1m kabla

0,71 PLN
OpticF cabel 8F (With KRP indoor/outdoor) cena za 1m kabla

OpticF cabel 8F (With KRP indoor/outdoor) cena za 1m kabla

0,97 PLN
OpticF FAST CONNECTOR SC/UPC SM

OpticF FAST CONNECTOR SC/UPC SM

8,45 PLN
OpticF mufa światłowodowa FTTx MDU C16 (2x PG in/oval port)

OpticF mufa światłowodowa FTTx MDU C16 (2x PG in/oval port)

0,00 PLN
OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m G657A

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m G657A

8,77 PLN
OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m G657A

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m G657A

0,00 PLN
OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m G657A

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m G657A

11,35 PLN
OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m G657A

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m G657A

0,00 PLN
OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m G657A

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m G657A

0,00 PLN
OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 7m G657A

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 7m G657A

0,00 PLN
OPTICF- PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m

OPTICF- PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m

19,00 PLN
OpticF pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657A

OpticF pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657A

0,00 PLN
OPTICF SS BELG 2

OPTICF SS BELG 2

0,00 PLN
OPTON 125G-SM-WDM31-SC SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310

OPTON 125G-SM-WDM31-SC SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310

55,35 PLN
OPTON 125G-SM-WDM31-SC SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310

OPTON 125G-SM-WDM31-SC SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310

55,60 PLN
OPTON 125G-SM-WDM55-SC SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550

OPTON 125G-SM-WDM55-SC SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550

55,35 PLN