Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Światłowody

Światłowody

FIBER OPTIC SPLICE CLOSURE 4 TRAYS MUFA 96 CORE

FIBER OPTIC SPLICE CLOSURE 4 TRAYS MUFA 96 CORE

161,12 PLN
Fiber opticF cable S-QOTKSdD 1J 1x9/125 ITU-T G657A (1000m)

Fiber opticF cable S-QOTKSdD 1J 1x9/125 ITU-T G657A (1000m)

905,28 PLN

FTTH FLAT CABLE CLAMP 15X85 MM DO KABLA PŁASKIEGO

6,03 PLN
FTTH Terminal Box

FTTH Terminal Box

0,00 PLN
Superjakość Supercena
Grandway FHS2D02F 1310/1550 Optical Laser Source

Grandway FHS2D02F 1310/1550 Optical Laser Source

691,88 PLN
GTGO-8Port

GTGO-8Port

Zapytaj o cenę
Nowość
HAK L200 M12 160 GWINT

HAK L200 M12 160 GWINT

7,98 PLN
Hak L230 M12 160mm gwint

Hak L230 M12 160mm gwint

8,19 PLN
HAK NAKRĘTKOWY HNP16

HAK NAKRĘTKOWY HNP16

10,58 PLN

HAK NAKRĘTKOWY M12

9,23 PLN
HAK-600N

HAK-600N

31,00 PLN
HUAWEI ETP4830-A1 48V 30A Siłownia telekomunikacyjna, SMU01A, SMU01B, 2x R4815N

HUAWEI ETP4830-A1 48V 30A Siłownia telekomunikacyjna, SMU01A, SMU01B, 2x R4815N

2 905,88 PLN
Promocja Supercena
Huawei GPON ONU HG8546M 1GE+3FE+1Pots +1USB+WIFI

Huawei GPON ONU HG8546M 1GE+3FE+1Pots +1USB+WIFI

147,60 PLN
HUAWEI HG8245H GPON ONU SC/APC

HUAWEI HG8245H GPON ONU SC/APC

0,00 PLN
Nowość Towar z gazetki
HUAWEI HS8546V GPON ONT 4X GE, 1X POTS, 2X USB, WIFI 5 GHZ AC

HUAWEI HS8546V GPON ONT 4X GE, 1X POTS, 2X USB, WIFI 5 GHZ AC

188,13 PLN
Huawei OLT MA5608T (19inch) 10G H805GPFD H80MCUD101 16x SSX1T1LTD

Huawei OLT MA5608T (19inch) 10G H805GPFD H80MCUD101 16x SSX1T1LTD

12 054,00 PLN
INNO VIEW5 ARC FUSION SPLICER

INNO VIEW5 ARC FUSION SPLICER

10 998,77 PLN
Kabel Solarix DROP1000 Uniwersalny 12f 9/125 3.8mm LSOH, Black G.657A2

Kabel Solarix DROP1000 Uniwersalny 12f 9/125 3.8mm LSOH, Black G.657A2

2,51 PLN
Kabel Solarix DROP1000 Uniwersalny 2f 9/125 3.5mm LSOH, Black G.657A2 500m

Kabel Solarix DROP1000 Uniwersalny 2f 9/125 3.5mm LSOH, Black G.657A2 500m

559,65 PLN
KABEL ŚWIATŁOWODOWY S-QOTKSDD 6J 6X9/125 ITU-T G657A2

KABEL ŚWIATŁOWODOWY S-QOTKSDD 6J 6X9/125 ITU-T G657A2

1 179,95 PLN