Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Przełącznica światłowodowa SRS-30/40/13

Przełącznica światłowodowa SRS-30/40/13

292,74 PLN
Puszka odgałęźna 8 portowa

Puszka odgałęźna 8 portowa

15,71 PLN
ADAPTER GIGABIT POE 12P  RACK 19" 1U

ADAPTER GIGABIT POE 12P RACK 19" 1U

249,22 PLN
POE INJECTOR 8 PORTS 12-48V

POE INJECTOR 8 PORTS 12-48V

34,90 PLN
OPTICF SS BELG 2

OPTICF SS BELG 2

0,00 PLN
OPTICF 125G-MM-DF31-LC-D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

OPTICF 125G-MM-DF31-LC-D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

53,65 PLN
OPTICF- PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m

OPTICF- PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m

19,00 PLN
przełącznica światłow. nieuzbrojona (możliwość montażu paneli LC/SC/ST)

przełącznica światłow. nieuzbrojona (możliwość montażu paneli LC/SC/ST)

143,69 PLN
panel do przełącznicy do adapterów SC (6-portowy simplex, do FPD01-A)

panel do przełącznicy do adapterów SC (6-portowy simplex, do FPD01-A)

4,15 PLN
panel do przełącznicy - zaślepiający (do FPD01-A)

panel do przełącznicy - zaślepiający (do FPD01-A)

4,15 PLN
panel do przełącznicy do adapterów SC (8-portowy duplex, do FPD01-A)

panel do przełącznicy do adapterów SC (8-portowy duplex, do FPD01-A)

4,15 PLN
panel do przełącznicy do adapterów LC (8-portowy duplex, do FPD01-A)

panel do przełącznicy do adapterów LC (8-portowy duplex, do FPD01-A)

4,15 PLN
panel do przełącznicy do adapterów ST (6-portowy simplex, do FPD01-A)

panel do przełącznicy do adapterów ST (6-portowy simplex, do FPD01-A)

4,15 PLN
CLEANSER IPA 1L IZOPROPANOL

CLEANSER IPA 1L IZOPROPANOL

0,00 PLN
HAK-600N

HAK-600N

31,00 PLN
N19 Netprotektor 1Gb Rack – moduł 8 portowy

N19 Netprotektor 1Gb Rack – moduł 8 portowy

159,41 PLN
N29 Netprotektor z PoE 1Gb Rack -moduł 8 portowy

N29 Netprotektor z PoE 1Gb Rack -moduł 8 portowy

180,07 PLN
Suche chusteczki bezpyłowe w tubie 17x12cm 300 sztuk

Suche chusteczki bezpyłowe w tubie 17x12cm 300 sztuk

16,20 PLN
Suche chusteczki bezpyłowe 17x12cm 300 sztuk wkład do tuby 17x12

Suche chusteczki bezpyłowe 17x12cm 300 sztuk wkład do tuby 17x12

10,80 PLN
Chusteczki bezpyłowe nasączone Izopropanolem (IPA) w tubie 17x12cm 300 sztuk

Chusteczki bezpyłowe nasączone Izopropanolem (IPA) w tubie 17x12cm 300 sztuk

0,00 PLN