> produkty
Lista produktów

HUAWEI

Znaleziono 5

Sortuj według
Widok
Ilość
Strona 1 z 1 1
Opinie: 0 Modem 3G - Router podróżny Huawei Mobile WiFi 3G E5332s-2 HSPA+HUAWEI MOBILE WIFI 3G E533
Cena brutto 245,75 PLN

Cena poprzednia brutto 254,86 PLN

Koszt dostawy

Ilość Jednostka miary SZT Waga 0,18 kg
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
W magazynie
jest mało
Dostępność
Od rękiOd ręki
Urządzenie idealnie sprawdza się na przykład na wakacjach w roamingu, gdzie kupujemy tanią lokalną kartę prepaid i możemy cieszyć się dostępem do internetu bez ponoszenia opłat roamingowych. Drugie częste zastosowanie, to wykorzystanie routera z kartą SIM Aero2 do korzystania z bezpłatnego (do 21 grudnia 2016) internetu.
Szczegóły»
Opinie: 0 HUAWEI HG8245H GPON ONU SC/APCHG8245H
Cena brutto 250,00 PLN

Koszt dostawy

W magazynie
brak towarubrak towaru
Dostępność
Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie
Huawei HG8245H to terminal ONT przeznaczony w sieciach FTTH. Posiada 2 porty telefoniczne, 4 porty LAN, USB oraz GPON klasy B+. Urządzenie może transmitować w standardzie IEEE 802.11 b/g/n, posiada dwie anteny o zysku 2 dBi każda.
Szczegóły»
Opinie: 0 Huawei OLT MA5608T (19inch) 10G H805GPFD H80MCUD101 16x SSX1T1LTD OLT MA5608T 10G 16C+ 48
Cena brutto 15 253,00 PLN

Koszt dostawy

Ilość Jednostka miary SZT
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
W magazynie
dużo
Dostępność
Od rękiOd ręki
OLT GPON MA5608T firmy Huawei 19' wysokość 2U, moduł zasilający pozwala na zasilanie AC (nie ma konieczności dokupywania drogiego zasilacza). W zestawie płyta uplinkowa MCUD1 wyposażona w 4 sloty na wkładki SFP+ (10G) oraz płyta GPFD wyposażona w 16 portów GPON C+
Szczegóły»
Opinie: 0 Huawei GPON ONU HG8546M 1GE+3FE+1Pots +1USB+WIFIHG8546M
Cena brutto 134,00 PLN

Cena poprzednia brutto 147,78 PLN

Koszt dostawy

Ilość Jednostka miary SZT
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
W magazynie
dużo
Dostępność
Od rękiOd ręki
HG8546M terminal GPON ONT firmy Huawei. GPON SC/UPC, 1 gigabitowy port Ethernet, 3 porty fast Ethernet, 1 port telefoniczny POTS oraz 1 port USB. Transmisja bezprzewodowa sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n.
Szczegóły»
Opinie: 0 HUAWEI ETP4830-A1 48V 30A Siłownia telekomunikacyjna, SMU01A, SMU01B, 2x R4815NHUAWEI ETP4830-A1 48V 30A
Cena brutto 2 450,00 PLN

Cena poprzednia brutto 2 905,88 PLN

Koszt dostawy

Ilość Jednostka miary SZT
Dodaj do koszykaDodaj do koszyka
W magazynie
dużo
Dostępność
Od rękiOd ręki
Siłownia ETP4830-A1 Huawei, wyposażona w dwa prostowniki 2x R4815N (48 V / 15 A). Do zasilania urządzeń napięciem 48 V DC. Siłownia posiada obudowę przystosowaną do montażu w szafie Rack 19", wysokość wynosi 1U. Sprawność - ponad 96%.
Szczegóły»
Strona 1 z 1 1
polski English Deutsch україньска français

Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Lista zakupów

Twoja lista zakupów jest prostą i szybką metodą wyszukiwania towarów.

  1. Wpisz towary, umieszczając każdy w nowej linii.
  2. Kliknij 'Szukaj'.
  3. Zostanie wyświetlona strona z wynikami dla pierwszego towaru z listy.
  4. Gdy znajdziesz szukany towar, dodaj go do koszyka i wybierz następny towar z listy.
 
Newsletter
Upoluj promocję
Przepisz kod z obrazka *

Grenkeleasing
© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®