Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Moduł SFP używany w różnego rodzaju przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Standardowo kompatybilny z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.

 

Dane techniczne:

Typ modułu

SFP

Porty

1x 1,25Gbps SC SM

Długość fali TX

1310nm

Długość fali RX

1550nm

Budżet mocy/zasięg portu

10dB / 3km

DDM (Digital Diagnostic Monitoring)

Nie

Okablowanie portu

8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm

 

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie