> > > > > OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m G657A
1/6 OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m G657A
produkty > Światłowody > Patchordy > Simplex SC-SC > OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m G657A

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m G657A

SC/APC-SC/APC,SM, SIM2M

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m G657A
Kliknij, aby powiększyć Kliknij, aby powiększyć
Opinie: 0

Cena brutto 11,35 PLN

Cena netto 9,23 PLN

Dostawa już od 14,01 PLN
Ilość
Jednostka miary SZT
Waga 0,02 kg
W magazynie
dużo
Dostępność
Od rękiOd ręki
Dodaj notatkę Dodaj notatkę
Formularz Poleć znajomemu
Formularz ggarturborow Zapytaj o towar
Zdjęcia
Opis Cechy towaru Opinie (0)

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m G657A

Waga

Waga

0,020 kg

Producent

Producent

OpticF

Cena (SZT)

Cena brutto

11,35 PLN

Cena netto

9,23 PLN

Podatek VAT

23,00%

Towar

Nazwa

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m G657A

Kod towaru

SC/APC-SC/APC,SM, SIM2M

Identyfikator

1534

Data dodania

2014-08-26 00:41:35

Data aktualizacji

2015-11-27 15:59:55

Ilość wyświetleń

32

Towar nie został jeszcze skomentowany. Dodaj swoją opinię.

Pytanie o towar

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m G657A

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m G657A

Twoje dane

Imię i nazwisko *

E-mail *

Telefon

Pytanie

Treść pytania *


Pozostało do wpisania 500 znaków

Przepisz kod z obrazka *


* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Poleć towar

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m G657A

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m G657A

Twoje dane

Imię i nazwisko *

E-mail *

Dane znajomego

Imię i nazwisko *

E-mail *

Wiadomość

Treść wiadomości *


Pozostało do wpisania 500 znaków

Przepisz kod z obrazka *


* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Cena brutto  

Notatka

Notatka

OpticF patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m G657A

Jak korzystać z notatek do towarów?
  • notatki to miejsce, gdzie możesz przechowywać swoje uwagi i spostrzeżenia na temat towaru
  • po prostu kliknij na notatkę i wpisz informacje, zostaną one zapisane automatycznie

polski English Deutsch україньска français

Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Lista zakupów

Twoja lista zakupów jest prostą i szybką metodą wyszukiwania towarów.

  1. Wpisz towary, umieszczając każdy w nowej linii.
  2. Kliknij 'Szukaj'.
  3. Zostanie wyświetlona strona z wynikami dla pierwszego towaru z listy.
  4. Gdy znajdziesz szukany towar, dodaj go do koszyka i wybierz następny towar z listy.
 
Newsletter
Upoluj promocję
Przepisz kod z obrazka *

Grenkeleasing
© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®