> > > > Miernik mocy optycznej i lokalizator AITELONG SAT-4EX-V10
laserowe źródło światła Aitelong SAT-3E13 2/3 Grandway FHS2D02F 1310/1550 Optical Laser Source
produkty > Światłowody > źródła światła i mierniki > Miernik mocy optycznej i lokalizator AITELONG SAT-4EX-V10

Miernik mocy optycznej i lokalizator AITELONG SAT-4EX-V10

AITELONG SAT-4EX-V10

Miernik mocy optycznej i lokalizator AITELONG SAT-4EX-V10
Kliknij, aby powiększyć Kliknij, aby powiększyć
Opinie: 0

Cena brutto Zapytaj o cenę

Dostawa już od 14,01 PLN
W magazynie
dużo
Dostępność
Od rękiOd ręki
Dodaj notatkę Dodaj notatkę
Formularz Poleć znajomemu
Formularz ggarturborow Zapytaj o towar
Zdjęcia
Opis Cechy towaru Opinie (0)

Miernik Aitelong SAT-4ex-v10 to poręczny tester wielofunkcyjny, przeznaczony dla instalatorów i techników utrzymania sieci światłowodowej. Został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania i funkcjonalności.

Aitelong SAT-4ex-v10 został skalibrowany dla długości fal 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, co pozwala pracę zarówno ze światłowodami jednomodowymi jak i wielomodowymi. Uniwersalna końcówka pomiarowa pasuje do złącz posiadający ferrulę 2,5mm (FC i SC)

 

Tester posiada zakres pomiarowy od -70 do +10 dBm dla ( 1300nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm) z dokładnością pomiaru do 0,2 dB. oraz +6 -60dNm dla (850nm, 1300nm). Wbudowany lokalizator uszkodzeń o mocy 10 mW pozwala na szybkie i dokładne określenie miejsca uszkodzenia włókna światłowodowego z wykorzystaniem światła widzialnego o długości fali 650nm. Lokalizator jest wyposażony w uniwersalną końcówkę do złącz 2.5mm.

 

Funkcjonalność

Czytelny, wielofunkcyjny wyświetlacz LCD, został wyposażony w funkcję automatycznego wyłączenia, która pozwala na wydłużenie czasu pracy testera do 100h. Pozwala na podgląd mierzonej długości fali, aktualnego trybu pracy oraz poziomu naładowania akumulatorów.

 

Cechy:

szeroki zakres mierzonych długości fal

wysoka dokładność pomiaru

automatyczne wyłączenie

duży, czytelny wyświetlacz

możliwość zasilania bateryjnego lub sieciowego

wbudowany lokalizator uszkodzeń VFL

 

Nadajnik

LED (VFL)

Długość fali

650nm ±20nm (VFL)

Moc wyjściowa

≥ 10mW (VFL)

Zasięg

ok. 10km (VFL)

Częstotliwość modulacji

1Hz / 2 Hz

Rodzaj światłowodu

jednomodowy

wielomodowy

Długość fali

850 nm

1300 nm

1310 nm

1490 nm

1550 nm

1625 nm

Złącza

FC/PC

uniwersalne

Detektor

InGaAs

Dokładność

± 0,2 dB

Linearność

± 0,1 dB

Zakres pomiarowy

-70 dBm do +10 dBm @ 1310/1490/1550/1625 nm

-60 dBm do +6 dBm @ 850/1300 nm

Dopuszczalna temperatura pracy

-20°C do 50°C

Dopuszczalna wilgotność powietrza

< 90% RH

Zasilanie

2x bateria AA

zasilacz

5V DC (USB)

Autonomia

do 100h

Wymiary

105x52x34 mm

Waga

100g

 

 

 

Producent

Producent

AITELONG

AITELONG

Marka

Marka

aitelong

aitelong

Cena (SZT)

Cena brutto

Zapytaj o cenę

Cena netto

Zapytaj o cenę

Podatek VAT

23,00%

Towar

Nazwa

Miernik mocy optycznej i lokalizator AITELONG SAT-4EX-V10

Kod towaru

AITELONG SAT-4EX-V10

Identyfikator

1833

Data dodania

2016-12-20 22:02:37

Data aktualizacji

2016-12-20 22:08:14

Ilość wyświetleń

97

Towar nie został jeszcze skomentowany. Dodaj swoją opinię.

Pytanie o towar

Miernik mocy optycznej i lokalizator AITELONG SAT-4EX-V10

Miernik mocy optycznej i lokalizator AITELONG SAT-4EX-V10

Twoje dane

Imię i nazwisko *

E-mail *

Telefon

Pytanie

Treść pytania *


Pozostało do wpisania 500 znaków

Przepisz kod z obrazka *


* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Poleć towar

Miernik mocy optycznej i lokalizator AITELONG SAT-4EX-V10

Miernik mocy optycznej i lokalizator AITELONG SAT-4EX-V10

Twoje dane

Imię i nazwisko *

E-mail *

Dane znajomego

Imię i nazwisko *

E-mail *

Wiadomość

Treść wiadomości *


Pozostało do wpisania 500 znaków

Przepisz kod z obrazka *


* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Cena brutto  

Notatka

Notatka

Miernik mocy optycznej i lokalizator AITELONG SAT-4EX-V10

Jak korzystać z notatek do towarów?
  • notatki to miejsce, gdzie możesz przechowywać swoje uwagi i spostrzeżenia na temat towaru
  • po prostu kliknij na notatkę i wpisz informacje, zostaną one zapisane automatycznie

Zapytaj o cenę

Miernik mocy optycznej i lokalizator AITELONG SAT-4EX-V10

Twoje dane

E-mail *

Telefon

Ilość

SZT

Wiadomość

Treść wiadomości


Pozostało do wpisania 500 znaków

Przepisz kod z obrazka *


* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Zapytanie o cenę zostało zapisane.

polski English Deutsch україньска français

Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Lista zakupów

Twoja lista zakupów jest prostą i szybką metodą wyszukiwania towarów.

  1. Wpisz towary, umieszczając każdy w nowej linii.
  2. Kliknij 'Szukaj'.
  3. Zostanie wyświetlona strona z wynikami dla pierwszego towaru z listy.
  4. Gdy znajdziesz szukany towar, dodaj go do koszyka i wybierz następny towar z listy.
 
Newsletter
Upoluj promocję
Przepisz kod z obrazka *

Grenkeleasing
© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®