Huawei GPON ONU HG8546M 1GE+3FE+1Pots +1USB+WIFI

Cena brutto 134,00 PLN
Cena poprzednia brutto 147,78 PLN -9%
Ilość

Jednostka miary SZT

Opis

HG8546M terminal GPON ONT firmy Huawei. GPON SC/UPC, 1 gigabitowy port Ethernet, 3 porty fast Ethernet, 1 port telefoniczny POTS oraz 1 port USB. Transmisja bezprzewodowa sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s, urządzenie posiada dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda.

 

Uwaga! Urządzenie posiada port GPON SC/UPC (niebieski)!

 

Najważniejsze właściwości:

 

terminal GPON ONT;

GPON SC/UPC;

1 gigabitowy port Ethernet;

3 porty fast Ethernet;

1 port telefoniczny (POTS);

1 port USB;

transmisja sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz;

przepustowość transmisji bezprzewodowej 300 Mb/s;

dwie zewnętrzne  anteny o zysku 2 dBi każda.

 

HG8546M

Technologia

GPON

Port optyczny

SC/UPC klasa B+

Interfejsy sieciowe

1 gigabitowy port Ethernet

3 porty fast Ethernet

1 port telefoniczny (POTS)

1 port USB

WiFi

2x2 MIMO

Standardy

802.11 b/g/n

Anteny

Dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi

Adresy MAC

1024

Protokoły głosowe

SIP, H.248

Zasilanie

Wejście: 11 - 14 V DC, 1 A

Maksymalny pobór mocy

14 W

Wymiary

176x138,5x28 mm

Waga

Około 0,5 kg

Dopuszczalna temperatura pracy

Od 0 do 40 st. C

Dopuszczalna wilgotność powietrza

5%-95% niekondensująca

 

Cechy towaru

Producent

HUAWEI

Cena (SZT)

134,00 PLN

108,94 PLN

23,00%

147,78 PLN

120,15 PLN

Towar

Huawei GPON ONU HG8546M 1GE+3FE+1Pots +1USB+WIFI

HG8546M

1899

2017-11-29 13:40:50

2017-12-21 14:14:40

104