Waluta:
PLN
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Karta posiada także wbudowany radiator w celu obniżenia temperatury. Ważnym atutem jest też złącze antenowe typu MMCX. Jest specjalnie zaprojektowana do długich połączeń point to point. Dysponuje mocą wyjściową 500mW i najlepszą czułością w swojej klasie. Dbii Networks F50 Pro jest kartą MiniPCI pracująca w standardzie 80211a w częstotliwościach 4,9 i 5 GHz z dodatkowym zabezpieczeniem złącza radiowego. Na szczególną uwagę zasługują bardzo małe interferencje międzykanałowe, co zapewnia lepszą jakość łączy w mocno zaszumionych sieciach/środowisku.

W modelu Pro zastosowano nowy patent, dzięki któremu można zintegrować ochronę złącza radiowego i złącza PoE - aby zabezpieczyć port LAN należy dokupić nakładkę na kartę Dbii SafeSurge.


Uwaga! Ze względu na znaczną grubość karty w RouterBoardach serii RB1xx, RB4xx oraz RB333 dwie karty nie mogą być umieszczone w slotach miniPCI obok siebie. Dwie karty można wtedy umieścić w slocie miniPCI 1 i 3. W slocie 2 zostaje wtedy wystarczająco dużo miejsca aby umieścić kartę o standardowej grubości np Wistron CM9.

 

Standardy

IEEE 802.11a, 5GHz

Chipset

Atheros, szóstej generacji, AR5414 SuperA/Turbo

Moc wyjściowa

do 27 dBm

Czułość odbiornika

do -94 dBm

Max. prąd wyładowczy

10 kA (8/20 µs)

ESD

ponad 14 kV

Złącze antenowe

1x MMCX

Obsługiwane prędkości

6Mbps, 9Mbps, 12Mbps, 24Mbps, 36Mbps, 48Mbps. 54Mbps

Szerokości kanałów

5MHz / 10MHz / 20MHz / 40MHz

Wspierane systemy operacyjne

Linux MADWIFI, Mikrotik, Peplink, Ikarus, Wilibox

Kompatybilne płyty

Routerboard, PC Engines ALIX, Gatework

Zakres temperatur

-40 do +80C

Zakres wilgotności

0% to 95% (non-condensing)

Wymiary

6 cm x 7.7 cm

 

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie